Bize Ulaşın: 0212 219 87 31


Worldfood İstanbul 2016 Fuarı

Gıda sektörünün ihracat kapısı

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan  WorldFood Istanbul Gıda Fuarı, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında gıda dünyasını tüyap fuar hostesi birçok yeni ürünle tanıştırmaya hazırlanıyor. Worldfood Istanbul Gıda Fuarı, IPACK Uluslararası Ambalaj Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ile birlikte 1000’den fazla markanın katılımıyla gıda sektörünün gövde gösterisine ev sahipliği yapacak.

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.  tarafından Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) iş birliği ile düzenlenen 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı WorldFood 2016, 4 gün süresince içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri,dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamüller, unlu mamüller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

WorldFood Istanbul İSTANBUL FUAR MERKEZİ, CNR Expo'da gerçekleşecek.

Yeşilköy- İstanbul

Atatürk Havalimanı karşısında yer alan fuar alanı, Avrasya'da oldukça iyi bilinmektedir ve hem İstanbul şehir merkezine hem de havaalanına kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktadadır.

fuar-alani

 

Fuar Açılış Saatleri

WorldFood Istanbul, Ingredients Turkey ve Ipack Turkey ziyarete 1-4 Eylül 2016 arasında açık kalacaktır.

1 Eylül 2016
10.00 — 19.00 Saatleri arasında fuar ziyaretçilerine açıktır

2 Eylül 2016
10.00 — 19.00 Saatleri arasında fuar ziyaretçilerine açıktır

3 Eylül 2016
10.00 — 19.00 Saatleri arasında fuar ziyaretçilerine açıktır

4 Eylül 2016
10.00 — 16.00 Saatleri arasında fuar ziyaretçilerine açıktır

Worldfood Gıda Fuarı Katılımcı Listesi 2016

İÇECEKLER

SALON STAND ÜLKE
AKBAL SU VE AMBALAJLI İÇECEKLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / MEVA 5.HALL C508 TÜRKİYE
ALESAYI BEVERAGE CORPORATION  5. HALL D532 SUUDİ ARABİSTAN
ALKHAIR COFFEE FACTORY  5. HALL C535 SUUDİ ARABİSTAN
ANVERALLY and SONS PVT  5. HALL B510 SRI LANKA
BEŞEM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 4.HALL A404 TÜRKİYE
BURÇAK KAHVE KAKAO BAHARAT GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. 8.HALL B824 TÜRKİYE
COFFEE PLANET   5. HALL A518 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
ÇAKIRMELİKOĞLU MADENSUYU İŞLETMESİ SAN. VE TİC. A.Ş. / FREŞA 5.HALL D504 TÜRKİYE
ÇAYKUR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 5.HALL E512 TÜRKİYE
DELLOS FNB 2. HALL B237 GÜNEY KORE
DR NAR MEŞHUR ADIYAMAN NAR EKŞİSİ 5.HALL A500 TÜRKİYE
DROPS GIDA SAN. TİC. A.Ş. 5.HALL D502 TÜRKİYE
EMSE KAHVECİLİK KURUYEMİŞ BAHARAT GIDA İNŞ. NAK. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 5.HALL C502 TÜRKİYE
FETTAHOĞLU MEŞRUBAT VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2.HALL B200 TÜRKİYE

Yatırım, üretim ve istihdam yapısı ile Türk ekonomisinin en dinamik sektörü olarak dikkatleri üzerine çeken gıda sektörü; istihdama ve ihracata sağladığı katkı oranı ile Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasında yer alıyor. Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olarak 24. kez düzenlenecek “Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul”; ülkemiz için büyük değer taşıyan gıda sektörüne gelişmesine katkıda bulunacak. 1 - 4 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenecek olan fuarda; gıda sektörüne dair en son ürün, hizmet ve teknolojiler sergilenecek. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey tarafından düzenlenen ve 2015 yılında 300’ün üzerinde katılımcıya yeni iş ve işbirliği fırsatı sağlayan WorldFood Istanbul; sektör profesyonellerine, yeni pazarlara ulaşmaları için yurtiçi ve uluslararası iş birliği fırsatlarının görüşüleceği iş platformu sunuyor.

WorldFood Istanbul ile eş zamanlı olarak düzenlenecek 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey fuarı da gıda sektörüyle paralel ilerleyen ambalaj sektöründeki son gelişmelere ışık tutacak. Fuarlarla eş zamanlı gerçekleştirilecek konferans ve seminer programları ile sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı da sağlanacak. ITE Turkey Hızlı Tüketim & Enerji Grup Direktörü Atilla Marangozoğlu; “Türkiye ekonomisinde oldukça önemli bir yer tutan gıda sanayi, aynı zamanda ülkemizin en eski sanayi kollarından birisi. Türk gıda sektörü; 290 milyar liraya yaklaşan cirosu ve 410 binin üzerinde çalışanıyla ülkemizin en büyük üretim sanayisi konumundadır… Bu kapsamda her yıl düzenlediğimiz WorldFood Istanbul ile ülkemizde ekonomik kalkınmanın temel taşlarından biri olan gıda sektörünün gelişmesine katkı sağlıyoruz.” dedi

Comments are closed.