Bize Ulaşın: 0212 219 87 31


Win Fuarı 2015

WIN – World of Industry WIN Fuarlarına hoş geldiniz!
WIN Metal Working 12 – 15 Şubat 2015 / WIN Automation 19 – 22 Mart 2015
Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en mühim fuarı olan WIN – World of Industry, 7 mühim sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği mahsul ve hizmetleri ustalaşmış ziyaretçilere sunmaya devam ediyor.

winmetal
WIN Metal Working Fuarı imalat sektörünün liderlerini ağırladı

Win Fuarı Hostes
Win Fuarı Manken
Win Fuarı Tercüman
Pencere Fuarı Tercüman
20. yıldönümünü kutlayan WIN Metal Working Fuarı 12-15 Şubat 2015 tarihleri fuar tercüman hostes içinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hannover Messe Bileşim Fuarcılık tarafınca organize edildi. Metal Working Eurasia (Metal İşleme), Surface Treatment Eurasia (Yüzey İşleme) ve Welding Eurasia (Kaynak) olmak suretiyle Ü ticari fuarı tıpkı çatı altında bir araya getiren etkinlikte, [email protected] adlı hususi bölüm vesilesiyle iş sağlığı ve güvenliğine de odaklanıldı.
Fuar 16.602 metrekare net alanda gerçekleşti. Avusturya, Bulgaristan, Çin, Danimarka, Fransa, Macaristan, İtalya, Almanya, Güney Kore, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Türkiye’den 607 ortaklık ürünlerini fuarda sergiledi. Bunlar arasından Almanya, İtalya ve Güney Kore, hükümetlerinin ekonomik desteğini alarak görüşleri iştirakı sağladılar.

Yeni pazarlar
WIN Fuarları, yüksek sayıda internasyonal katılımcı ve ziyaretçisiyle tanınmayan pazarlara açılmak isteyen firmalar maksadıyla eşi olmayan fırsatlar sunuyor.

Yeni iş bağlantıları
İmalat endüstrisinin değişmeyen vericileri, uygulayım bilim üreticileri ve devlet yetkilileri tanınmayan iş bağlantıları oluşturmak amacıyla WIN Fuarları’na geliyor.

Yeni mahsul ve hizmetler
En nihayet teknolojilerin, bilinmeyen mahsul ve hizmetlerin sergilendiği 7 değişik expo ve fuara paralel olarak organize edilen ortalama 200 seminer programı sektörün geleceğine ziya tutuyor.

Yeni müşteriler
Türkiye ve Avrasya Bölgesi’ne plasman yapmak isteyen max sayıda şirket, bölgedeki plasman olanaklarını keşfetmek amacıyla WIN Fuarları’nı ziyaret ediyor. WIN Fuarları’nda yer alarak verimli iş anlaşmalarına imza atın!

Comments are closed.