Bize Ulaşın: 0212 219 87 31


Tunnel Expo Turkey 2015

 

Tunnel Expo Turkey – Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı Türkiye`de düzenlenen ve sadece tünel kazma ve yeraltı inşaatı alanına yönelik benzersiz bir fuardır.

Bu sebeple fuarda, yüksek kalite arayan ve alanında uzman profesyoneller ve şirketler yer alacaktır.

Tunnel Expo Turkey`in sunduğu aktivite ve hizmetlerin kalitesi, Tünelcilik Derneği`nin cnr servis hostesi teminatı altındadır.

İstanbul Fuar Merkezi modern fuar alanı, konumu, etkileyici sergi salonları, çok sayıda konferans salonu ve geniş dış mekan sergi alanlarının yanı sıra inşaat sektöründe sahip olduğu geleneği ile bu fuar için en uygun sergi alanı olması sebebiyle tercih edilmiştir.

Tunnel Expo Turkey`e katılması beklenen ziyaretçiler arasında çeşitli sektörlerden profesyoneller ve uzmanlar yer almaktadır. Tunnel Expo Turkey`i dünyadaki diğer tünelcilik fuarlarından ayıran benzersiz sergi konsepti ve sahip olduğu yüksek kaliteli bilimsel komitesi, ziyaretçiler için en büyük cazibe kaynağı olacak.

Türkiye`nin ilk TÜNELCİLİK FUARI TUNNEL EXPO TURKEY Büyük İlgi Gördü.
28-31 Ağustos 2014 Tarihleri arasında Tünelcilik Derneği ve Demos Fuarcılık İşbirliği ile düzenlenen TUNNEL EXPO TURKEY `e Toplam 11 Ülkeden 155 Katılımcı firma iştirak etti.
Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi`nde yapılan dev fuara Dünya`nın önde gelen firmaları ürün ve teknolojiler ile ziyaretçilerle buluştu.

YEŞİLKÖY CNR EXPO FUAR ALANI
Adres:Yeşilköy Mh., 34149 Bakırköy/İstanbul

Tünel Fuarı Hostes Kadromuz

[portfolio category=”fuar-hostesi” column=”3″ title=”true” order=”DESC” imglink=”lightbox” sortable=”false” images=”9″ pagination=”false”]

– Tünel Fuarı Hostes
– Tünel Fuarı Model Ajansı
– Tünel Fuarı Hostes Ajansı

[hr][/hr]

Tünel Fuarı Catering Hizmeti

 

[hr][/hr]

Tünel Fuarı Ekipman Hizmeti

Comments are closed.