Bize Ulaşın: 0212 219 87 31


İstanbul Kapı Fuarı 2015

kapi2

Neden Ziyaret Etmelisiniz?
Uluslararası Katılım, Doğru Profil
Türkiye’nin ve bölgenin en önemli kapı endüstrisi fuarı olan İstanbul Kapı, sektörün lider yerli rusça tercüman hostes ve yabancı üreticilerinin katıldığı bölgenin en önemli uluslararası ticaret platformudur.

Geniş Kapsam, En son teknoloji ve yenilikler
700’e yakın markayı içeren (İstanbul Pencere ve Cam fuarları ile birlikte) geniş ürün yelpazesi ile aradığınız tüm ürün, teknoloji ve hizmetleri bir arada görme ve karşılaştırma imkanı sağlar

Neden Katılmalısınız?
İstanbul Kapı Fuarı Sizi Hedef Kitlenizle Buluşturur
99 ülkeden ve Türkiye’nin tüm illerinden 55.000 profesyonelin ziyaret ettiği (Pencere ve Cam fuarları ile birlikte) Türkiye ve bölgenin en önemli kapı fuarında ihracat kanallarınızı arttıracak, farklı pazarlara ulaşmanızı sağlayacak bağlantılar kuracaksınız. Her ürününüz için doğru alıcıları 4 gün boyunca bu fuarda bulacaksınız.

İSTANBUL PENCERE, CAM VE KAPI FUARLARI TÜM HIZIYLA 2015 YILINA HAZIRLANIYOR

İstanbul Pencere fuarı, İstanbul Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile eşzamanlı olarak 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında bir kez daha sektörün tartışılmaz buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Gösterdikleri istikrarlı büyüme ve son yıllarda uluslararası katılım ve ziyaretçi sayısındaki artış ile sektörün güçlenen değeri olan fuarlar 2015 yılında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 120.000 m2 sergileme alanı ile önemli bir atılım yapmaya hazırlanıyor.

Katılımcılarının ürün ve hizmetlerini sergilemeleri için doğru platformda buluşturması, gerek yurt içi gerekse yurt dışı hedef ülkelerden gelen nitelikli alıcıları ve hizmet kalitesi ile İstanbul Pencere, Cam ve Kapı fuarları, sektöre yıllardır eşsiz bir katkı sağlıyor.

Comments are closed.