Bize Ulaşın: 0212 219 87 31


İstanbul Cam 2015 Fuarı

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

10997215_1050496104967064_653938939_n1. Uluslararası Katılım, Doğru Profil
Türkiye’nin ve bölgenin en mühim cam endüstrisi fuarı olan İstanbul Cam, sektörün önder yerli ve bigâne üreticilerinin katılmış olduğu bölgenin en mühim internasyonal tecim platformudur.

2. Geniş Kapsam, En nihayet uygulayım bilim arapça tercüman fuar hostesi ve yenilikler
700’e yaklaşan markayı içeren (İstanbul Pencere ve Kapı fuarları ile beraberinde) vâsi mahsul çeşitliliği ile aradığınız bütün mahsul, uygulayım bilim ve hizmetleri bir arada görme ve karşılaştırma imkanı sağlar

3. Üç Büyük Fuar 1 Arada
İstanbul Cam Fuarı, kapı ve pencere sektörlerinin önder fuarları İstanbul Kapı ve İstanbul Pencere fuarları ile yegâne çatı altında tıpkı tarihlerde gerçekleşir. Pencere, kapı, cam ve cephe çözümlerinde hiçbir yerde bulunmayacak gibi yaygın bir mahsul çeşitliliği prezente eden expo üçlüsü, konstrüksiyon ve mimarlık sektörleri amacıyla en alımlı tecim central konumundadır
.
4. Sektörün bugünü ve geleceğine ziya tutan bilgilendirici seminer programına katılarak tanınmayan uygulamalar ve bilimler ile ilgili uzmanlardan done alabilir, bölüm içindeki bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz.

5. Randevu programınızı evvelde hazırlayın, zamandan tutum edin
İlgilendiğiniz mahsul grubuna nazaran katılımcıları evvelinde belirleyerek, şirket yetkililerine buluşma talebi transfer etme ve B2B mülakat programından yaralanma imkanı.

 

Comments are closed.